تماس همه روزه به صورت 24ساعته "حتی ایام تعطیل"

لوله بازکنی و تخلیه چاه در پرند

دکتر لوله با سابقه درخشان و حرفه ای خود همواره توانسته است با مشتری مداری و ارائه کار حرفه ای خود خدمات ارزنده ای به مشتریان خود عرصه نماید. با توجه به همین موضوع تیم حرفه ای دکتر لوله در جهت افزایش کیفیت کاری خود از جدید ترین ابزار و حرفه ای ترین افراد استفاده کند تا هم انجام امور کار ها سریع تر و با کیفیت تر شود و هم کیفیت کار همواره افزایش پیدا کند تا شما هم خیالتان آسوده باشد و دیگر نگران گرفتی لوله – ترکیدگی لوله – نم و رطوبت ساختمان – لوله کشی آب و چاه فاضلاب خود نباشید.راستی تیم دکتر لوله در کوتاه ترین زمان و به صورت تخصصی و با کم ترین هزینه کار لوله کشی و آب و فاضلاب شما را انجام میدهد پس میتوانید تلفن خود را بردارید و با متخصصین دکتر لوله تماس بگیرید.

لوله بازکنی در پرند

خدمات دکتر لوله

سرویس کاران متخصص

تمامی سرویسکاران این شرکت تخصص و تجربه عالی دارند.

پوشش سراسری

ماشین تخلیه چاه در 22 منطقه تهران اعزام می گردد.

انجام سریع کار

تخلیه چاه با استفاده از تانکرهای مکنده بسیار سریع انجام می شود.

خدمات لوله بازکنی در پرند: از تخلیه تا تعمیر

استفاده آسان و همه روزه و بی‌دردسر از سینک دستشویی و آشزخانه، توالت و دیگر بخش‌های منزل اغلب ما را از شناخت مشکلات این بخش‌ها غافل نموده است. اما هنگام گرفتگی این لوله‌ها و مسیرهای عبور آب و فاضلاب، روال عادی زندگی به‌شدت مختل و مشکلات بهداشتی زیادی به‌دنبال آن اضافه می‌شود. تنها این زمان است که به کار دشوار گروه لوله بازکنی و تخصص ارزشمند آنها پی می‌بریم. در منطقه پرند نیز با وجود جمعیت و تراکم موجود، همه روزه مواردی از این مشکلات گزارش می‌شود که بلافاصله و با اعزام گروه لوله بازکن نسبت به رفع آن اقدام می‌شود. بسته به نوع و میزان گرفتگی تجهیزات لازم برای انجام این کار متفاوت بوده و از فنرهای لوله بازکنی تا پمپ تخلیه و دیگر تجهیزات را شامل می‌شود. علاوه بر همه این موارد، در صورت نیاز به تعمیرات در هر بخش نیز، پرسنل این مجموعه عملیات را بر عهده گرفته و تعمیرات لازم را به انجام می‌رسانند.

تجهیزات مورد استفاده در لوله بازکنی پرند را بهتر بشناسیم!

همانطور که گرفتگی لوله به اشکال و دلایل مختلف اتفاق می‌افتد، برای باز کردن آن نیز راه حل‌ها و تجهیزات متنوعی وجود دارد. لوله بازکنی در پرند با تجهیز به همه این روش‌ها و وسایل، هرگونه گرفتگی لوله را در کمترین زمان و با کمک کادر متخصص و مجرب خود باز می‌کند.

علاوه بر موارد جزئی گرفتگی لوله‌ها که با روش‌های خانگی و محلول‌های اسیدی ملایم، جوش شیرین و سرکه و نمک و آب داغ باز می‌شوند، گاهی گرفتگی لوله‌ها جدی‌تر بوده و نیاز به تخصص و تجهیزات بیشتری برای رفع آن وجود دارد. در این بخش از مطلب با برخی از مهم‌ترین این تجهیزات آشنا می‌شویم.

لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا: یکی از این لوازم دستگاه تراکم هواست که با فشرده‌ کردن هوا و ایجاد فشار منفی به‌ویژه در مورد توالت‌های فرنگی بسیار کاربردی است. البته قیمت این تجهیزات بالا بوده و اغلب خرید آن برای خانواده‌ها مقرون به‌صرفه نیست.

هم‌چنین نحوه به‌کارگیری آن تخصصی بوده و استفاده اشتباه از این وسیله نه‌تنها مشکل را حل نمی‌کند، بلکه می‌تواند خساراتی نیز به ساختمان وارد کند. به این ترتیب در صورت نیاز به استفاده از این دستگاه بهتر است تشخیص و استفاده از آن را به متخصصین لوله بازکنی در پرند بسپارید.

لوله بازکنی در پرند با مواد شیمیایی:

گاهی اوقات گرفتگی به‌دلیل وجود مواد ترکیبی است که گرچه رفع آنها به‌صورت تک‌تک چندان دشوار نیست، اما هنگامی که به‌شکل ترکیب درمی‌آیند، حل نمودن و رفع آنها از لوله‌ها بسیار دشوار است. گاهی چربی دورتادور مو، الیاف و مواد ترکیبی دیگر را در سینک ظرفشویی، لوله توالت و دیگر فضاهای آلوده می‌گیرد. با گذشت زمان این مجموعه به توده‌ای منسجم و یکدست تبدیل می‌شود که رفع آن بسیار دشوار بوده و حتی غیرممکن به‌نظر می‌رسد!

اما در لوله بازکنی پرند چنین مواردی با استفاده از ترکیبات شیمیایی مناسب و استفاده همزمان از دیگر تجهیزات نظیر فنر و پمپ تخلیه به‌راحتی و با صرف کمترین زمان قابل رفع است.

لوله بازکنی با فنر:

این روش از جالب‌ترین و مطمئن‌ترین شیوه‌ها برای بازکردن لوله‌هاست. به‌دلیل قابلیت افزایش طول فنر، امکان باز کردن هر نوع گرفتگی حتی با فاصله زیاد از محل سینک یا لوله نیز به این روش وجود دارد.

ضمنا این فنرها فلزی بوده و در صورت وجود موانع نسبتا سخت در مسیر لوله نیز آن را شکسته و به فاضلاب منتقل می‌کنند.

لوله بازکنی در پرند با واترجت:

واترجت از دیگر لوازمی است که در بازکردن لوله از آن استفاده می‌شود. روش کار در این دستگاه استفاده از فشار بالای آب برای باز کردن لوله‌هاست. روشی بی‌خطر که بدون تخریب لوله‌ها یا باقی گذاشتن بخشی از اثر آلودگی مشکل گرفتگی را به‌طور کامل و قطعی رفع می‌کند.

البته در این مورد نیز تهیه دستگاه مخصوص واترجت اغلب توسط شرکت‌های مجری کار صورت گرفته و خرید آن برای افراد چندان به‌صرفه نیست.

خدمات لوله باز کنی در هشتگرد بصورت 24 ساعته

خدمات لوله بازکنی در پرند شامل چه مواردی می شود

عملیات باز کردن لوله‌ها به‌دلیل احتمال گرفتگی در هر بخش از ساختمان بسیار وسیع بوده و همه موارد از آشپزخانه و روشویی تا دستشویی و توالت‌های ایرانی و فرنگی را شامل می‌شود. لوله‌های محل عبور پسماند آب ماشین‌های شوینده مانند ظرفشویی و لباسشویی نیز بخشی از این مجموعه هستند که گاه با مشکلات گرفتگی مواجه شده و دردسرهای زیادی تولید می‌کنند.

علاوه بر این موارد، گرفتگی در مسیر عبور باغ و باغچه در خانه‌های ویلایی و خانه باغ‌ها، پارکینگ منازل و بسیاری موارد دیگر نیز که در صورت بروز ایجاد دردسر می‌کند، در ردیف کارهای این مجموعه قرار دارد. تا جایی که با اولین تماس تلفنی شما و در کمترین زمان ممکن و اغلب زیر نیم ساعت، در محل آماده و مشکل گرفتگی لوله توسط لوله بازکنی در پرند حل می‌شود.

آشنای با فازهای مختلف لوله بازکنی در پرند

پرند منطقه وسیعی است و جمعیت زیادی را در خود جا داده است. 7 فاز این ناحیه که از صفر تا 6 نامگذاری شده‌اند، طی سال‌ها شاهد ساخت‌وسازهای زیاد بوده و لوله‌کشی و تاسیسات آن کیفیت متنوعی دارد. در این ناحیه نیز به‌دلیل فشردگی و تراکم سیستم لوله‌کشی مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله‌ها بسیار پیش می‌آید و نیاز به تعمیرات و لوله بازکنی را می‌طلبد.

لوله بازکنی و تخلیه چاه در فاز صفر پرند

فاز صفر پرند بیشتر دارای خانه‌های ویلایی فراوان با جمعیت کمتر نسبت به دیگر فازهاست و از لوله‌کشی و تاسیسات خوبی نیز برخوردار است. با این وجود به‌دلیل بافت نسبتا قدیمی، نیاز به تعمیرات و رفع مشکلات گرفتگی لوله در این بخش نیز مشهود است.

لوله بازکنی و تخلیه چاه در فاز 1 پرند

این منطقه وسیع که بیشتر به خانه‌های شخصی‌ساز و ویلایی اختصاص دارد از خدمات لوله بازکنی در پرند فاز 1 بهره زیادی برده و همه روزه سفارشاتی را برای دریافت این خدمات ارسال می‌کند. با وجود مراکز اداری و کاری، مدارس و دیگر اماکن عمومی، در بسیاری موارد نیز شاهد تقاضای استفاده از خدمات لوله بازکنی در این بخش هستیم.

لوله بازکنی و تخلیه چاه در فاز 2 پرند

گرچه فاز 2 در بافت اصلی منازل ویلایی زیادی دارد، اما شهر جدید پرند در فاز 2 با مجتمع‌های آپارتمانی جمعیت بیشتری را در خود جا داده و اغلب با نیاز به خدمات لوله روبروست که از طرف این مجموعه پذیرش و در اسرع وقت به آن رسیدگی می‌شود.

لوله بازکنی و تخلیه چاه در فاز 3 پرند

در این بخش نیز مانند فاز 2 با ترکیبی از منازل ویلایی و آپارتمانی روبرو هستیم. عمده آپارتمان‌های این بخش به مسکن مهر تعلق داشته و نیاز به خدمات لوله بازکنی در آنها کاملا مشهود است. در هر دو بخش شمالی و جنوبی فاز 3 پرند لوله بازکنی و تخلیه چاه پرند آماده اعزام نیرو و ارائه خدمات است و کلیه تماس‌های درخواست لوله بازکنی را در کمترین زمان ممکن پاسخگوست.

لوله بازکنی و تخلیه چاه در فاز 4 پرند

جمعیت زیادی در این بخش از پرند وجود دارد و با توجه به تاسیس نخستین پروژه‌های مهر در این بخش، تاسیسات و لوله‌کشی فاضلاب در آن قدمت بیشتری دارد. خدمات لوله بازکنی پرند در این بخش نیز آماده ارائه هرگونه خدمت مورد نیاز در این زمینه است.

لوله بازکنی و تخلیه چاه در فاز 5 پرند

این فاز از مجموعه پرند نیز با ساختمان‌ها و آپارتمان‌های متنوع از مسکن مهر و شخصی‌ساز پر شده و جمعیت زیادی را در خود جا داده است. نیاز به دریافت خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه هم به تبع این تراکم جمعیتی به‌چشم می‌خورد. خوشبختانه لوله بازکنی در پرند به‌خوبی توانسته نیازهای این بخش را پوشش دهد و از این نظر مشکلی به‌چشم نمی‌خورد.

لوله بازکنی و تخلیه چاه در فاز 6 پرند

اگر ساکن فاز 6 پرند هستید، پیشنهاد می‌کنیم در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه یا تعمیرات در این بخش، فورا با لوله بازکنی در پرند تماس گرفته تا در اولین فرصت و فاصله زمانی باورنکردنی زیر نیم ساعت این خدمات را دریافت کنید.

لوله بازکنی و تخلیه چاه در شهرجدید پرند از خدمات حرفه ای دکتر لوله می باشد. اگر شما ساکن شهرجدید پرند هستید میتوانید با ما تماس بگیرید و از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه پرند در مدت زمان کوتاه بهره مند شوید.

دیگر خدمات دکتر لوله

نیاز به لوله بازکنی در پرند دارید؟ جهت استعلام قیمت و دریافت اطلاعات با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

خوب اگه بخوایم براتون این موضوع رو شرح بدیم به این شکله که این یکی از سوالاتی هستش که اکثر مشتری هامون ازمون میپرسن
گرفتگی لوله فاضلاب میتونه عوامل مختلفی رو شامل بشه :

  1. افتادن اشیاء مختلف داخل لوله ها
  2. ورود بیش از حد موهای زائد
  3. رسوب لوله ها
  4. شست شوی ظرف های روغنی
  5. وجود نخاله درون لوله ها هنگام لوله کشی
  6. و…

عوامل متعددی میتونه باعث بروز این اتفاق بشه که

دکتر لوله بهتون پیشنهاد میده همین الان تلفن تونو

بردارید و از متخصصین دکتر لوله مشاوره بگیرید…

باید بگیم که فرق دکتر لوله اینجا مشخص میشه که متخصصین دکتر لوله به صورت کاملا تخصصی این کار رو انجام میدن و همین باعث میشه که کثیف کاری انجام نشه. و در نهایت متخصصین ما به تمیز کار کردن حساس هستند پس خیالتون راحت.

باید بگم که هر وقت چاه فاضلابتون گرفت با ما تماس بگیرید چون که ما به صورت شبانه روزی پشتیبانی رو انجام میدیم. هر زمانی که بوی بد فاضلاب به مشامتان خورد یا آب فاضلابتون بالا زد یا جسم خارجی توی لوله های فاضلاب تون افتاد سریع تلفن خودتونو  بردارید و با شماره 09367775251 تماس بگیرید و متخصصین مارو در جریان بگذارید تا در کوتاه ترین زمان از طرف دکتر لوله برای شما سرویس کار مجرب اعزام بشه

هزینه های لوله بازکنی رو در وحله اول نمیشه دقیق مشخص کرد چون به فاکتور های زیادی بستگی دارد مانند: میزان گرفتگی – میزان زمان – متراژ و … . ولی باید بهتون بگم که متخصصین دکتر لوله در کوتاه ترین زمان و کم ترین قیمت این کار را برای شما انجام می دهند پس خیالتان از هزینه ها راحت باشد و دیگر دقدقه هزینه رو نداشته باشید

خوشبختانه سابقه درخشان دکتر لوله تونسته این تضمین رو برای شما به وجود بیاره که با خیالی راحت با ما تماس بگیرید و بعد از درخواست سرویسکار دیگه نیاز به هیچ دقدقه فکری نداشته باشید چون متخصصین ما با تجهیزات و تجربه کافی  و در کم ترین زمان کار شمارو انجام میدن و به شما تحویل می هند.

مقالات

رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه​

رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه

رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه را میخواهیم با هم بررسی کنیم پس با دکتر لوله همراه باشید.گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه